altın elbiseli adam

Bir Kuşağa Motosikleti Sevdiren Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Yaşamını Yitirdi.

Bayoğlu, sonrasında YouTube üzerinden yayınladığı videolarla hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşmıştı.

Motosiklet hakkındaki güvenli sürüş videoları üzerinden emniyete ne kadar önem verdiğini görmüş ve sayesinde motosikleti daha bir sever hale gelmiştik.

Ülkemize motorsikleti güvenli bir şekilde kullanmayı ve her zaman dikkatli olmayı gösteren Altın Elbiseli Adam'ın kaza ve ölüm hakkında söylediklerini hatırlayınca üzülmemek güç.

gençlere öğrettikleri ve emekleri unutulamaz. ışıklar içinde uyusun ...
Videolarında da dediği gibi öleceksek 2 teker üzerinde ölelim .Ruhumuz özgür iken ölelim.Mekanı cennet olsun
sevdik. umarım bi zamanda biyerlerde tekrar yollarımız kesişir.
ekipmanın önemini vurgulamış, altınlı gecelerde hayko cepkin ile yaptığı programın efsane olduğu, altın kalpli adam.
Motorcuların niçin düz yolda iki kez vın vın diye gaz verdiğini bana açıklaya güzel insandır.
adini, namini okumanin içimi burktugu insan.. hemen arkasindan aklima gelen , ölümünden cok arkasından atip tutanlarin bunyemde yarattigi sinir de cabasi..
gezginlerin en büyük problemi çantasında eşya taşımaktır. bunun için her tür giyim alanını kapsayacak bir model seçilmesi uygun olacaktır.
https://www.badebutik.com/elbise-modelleri
bir aralar (ameliyatlıyım yatıyorum) youtube de videolarına denk geldim izliyorum, biraz da motor ilgim vardı doğrusu ama iyice heveslendirdi neyse taktım kafaya ayaklanınca motor öğreneceğim motor istiyorum motor da motor. çok geçmedi üstünden köprüde kaza yapıp hayatını kaybettiğini öğrendim. hoşgörün gayri ihtiyari içimden “barkın bayoğlu bile motorun üzerinde gittiyse o sular pek bize göre değil” diyip vazgeçmeme sebep oldu o kaza. sevdiren de vazgeçiren de kendisi oldu, iyi ki geçti buralardan..
yaptığı programlar ve yayınladığı önemli videolarla ülkemizde motosiklet kültürünü ve sevgisini 7 den 77 ye büyük bir çoğunluğa aşılayan nadide insanlardandır. her ne kadar son zamanlarında markalara yönelik reklam yapmakla eleştirsek te işini güzel yapan bir insandı. bir çoğumuz onun sayesinde hala hayattayız. ya bundan sonrakiler diye hayıflanmıyor değil insan
O iyi insanlar, o güzel motorlara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, motorcunun keline kaldık.