beylikdüzü

İstanbul’un üvey evladıdır. Buruk bir istanbul’da yaşıyorumdur. Buluşma etkinliklerine saatler önceden yola çıkma trajesidir. Metrobüs’ün öz evlatlarının yaşadığı semttir. Tekirdağ’a giderim mk’dır. Sabiha gökçen havalimanı hayaldir. Pendik’te yaşayanlar ayrı bir ülkededir. Trakya’dır. Ne büyükçekmece gibi istanbul dışı diyebilmektir ne de eyüp gibi istanbuldayım diyebilmektir. Arada kalmışlıktır. Ortada bırakılmışlıktır. Pişmanlıktır. Dramdır.
Kafasını kaldırdığında gökyüzünü göremeyen adamların hakkında salladıkları ilçe.
Uzak muzak heeeee ne olmuş??
En azından çamlık var, sahil var kafayı kaldırdığında gökyüzü var lan
sene 2014 aylardan aralık yılbaşı kutlaması için arkadaş beylikdüzündeki bi arkadaşının evinde yılbaşı partisi yapacağını bizi de çağırdığını söyledi ben üsküdarda oturuyorum dedim ben gidene kadar yıla girersiniz bensiz devam edin yola siz olmaz dedi gittik şimdi evine gittiğimiz arkadaş ile evliyiz 3 ay sonra kızımız olacak yani bi gidiyorsun tüm hayatın değişiyor giderken planlarınızı erteleyin yada bitirin ona göre sürpriz yapmasın
Yapılan her site veya lüks binanın altında nargile cafe bulunan yerdir. Geniş caddeler, daha düzenli yapılaşma ile yaşanacak yer olsa da merkezi noktalara oldukça uzaktır. Bunun için bölgeye özel mekanlar gelişmeye başlamıştır. Alkollü mekanların bulunduğu bir avm benzeri oluşum mevcuttur. Kun fe yekun tayfa bolca bulunurken, öte yandan ladyboyların ve eskortların da bolca rezidanslarda bulunduğu yerdir.
Abartılacak kadar da uzak olmayan bir yerdir. Seviyorum lan ben Beylikdüzü'nü, siz sevmeseniz de olur .
Zagreb’e yakınlığıyla bilinir. Kimse boş yere beylikdüzünde oturmaz. Bir insan beylikdüzünde oturuyorsa vardır birine yaptığı bir kötülük. Ne diyor kitapta. Ancak ve ancak beylikdüzünde oturanlar cehennemin ateşinden kaçabilir. Onlar bu dünyada cehennemi yaşadıklarından günahları hafifleyecektir..

Edit: imla
son zamanlarda tanıştığım insanlarının yaklaşık yüzde 47 sinin oturduğu istanbulun nadidkjdhgkjgkl semti
avm -metrobüs -tuyap üçlüsü ve entellektüel kekolarin mekanı (acayip derecede günlük daireler fazladır) dolayısıyla orda işler biraz bel altı yürüyor!