dokuz eylül üniversitesi

buca'da bulunan ve öğrencisi olduğum üniversite.
deü'de okumak ayrıcalıktır,
edit: şaka şaka.
Bulunduğu semt dolayisiyla kalitesi hor gorulen ancak semti gozardi ederseniz gayet kaliteli okuldur.
her sabah dağ tırmanışı yapmak için en ideal üniversitedir. eğitimdeyseniz şanslısınız.
böyle durumlarda yazarların tanışıp zirve yapması gerekir.
2007-2012 arasında öğrencisi olduğum üniversite.
Sonuç: buca çocuğuyuz
eğitim kalitesi olarak iyi fakat bulunduğu konum olarak oldukça kötü olan üniversitedir. özellikle kampüslerinin birbirinden uzak ve çok alakasız yerlerde bulunması oldukça büyük bir dezavantajdır.
olurda buranın sağlık kampüsüne düşerseniz vay halinize. o filmlerdeki çime uzanma, kafeden kafeye gitme olaylarını tamamen aklınızdan cıkarın. her yerde hasta yorgun kızgın insanların olduğu, kampüs içinde dışında doğru düzgün oturacak bi yerin olmadığı, yapacak bi aktivite bulmanızı fazlasıyla zorlaştıran, üniversiteye uzaktan yakından benzemeyen bi yer
inciraltı kampüsünde okuyanlara ya da yolu yakınından geçenlere Carrino ve ladonna'yı tavsiye ederim.
buca kampüsündekilere de sabırlar dilerim.
tinaztepe kampusu her ne kadar cansiz ve acayip bir yer olsa da mezun olmaya yakin guzel anilarinizin ve arkadasliklarinizin temsili haline gelir. sevilesi bir yerdir, kutuphanesi sicaktir, kampus icinde otostop yaygindir, univercity parkta sinav cikisi dondurma neyim yiyin, iyidir tinaztepe..
en avantajlı kampüsleri tıp fakültesi, güzel sanatlar ve de eğitim bence.
gerisi ırak yerlerde ve çevresinde çok fazla bir yer yok.

tabi aslında şöyle bir gerçek var, şu anda agora avm'nin ve diğer avm'lerin olduğu tüm arsalar zamanında deu'ya bağışlanmıştı. n'apıp edip üzerine çöreklenmişler. deu'da sadece güzel sanatlar ve tıp fakültesini balçovada kurabilmiş gerisi bucada.

lise defteri dizisindeki gibi bir hayalle deniz kenarında okuamaya gelen kerizleriz bizler bucada yaşayarak. neyseki benim bitti ve izmirde deniz gören bi evde oturuyorum.