ek yerleştirmede üsküdar farkı

Üsküdar Üniversitesi, Ek Kontenjan döneminde yüzde 75’e varan burs imkânlarıyla üniversiteli olmak isteyenlere yeni fırsatlar sunuyor.

Davranış bilimleri ve sağlık alanında Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olarak kurulan Üsküdar Üniversitesi’nde 2014-2015 Eğitim-Öğretim Güz Yarıyılı ek yerleştirme dönemi devam ediyor. Üsküdar Üniversitesi, ek yerleştirme döneminde dört fakültenin farklı bölümlerinde yüzde 75’e varan oranlarda burs olanakları da sunuyor.

Üniversiteye giremeyen adaylar için yeni bir dönem başlıyor. Ek yerleştirme tercih döneminde adaylar bu yıl son şanslarını deneyecek.

Üsküdar Üniversitesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi ve İletişim Fakültesi olmak üzere 4 fakülte, 1 Sağlık Meslek Yüksekokulu, 3 Enstitü ve 21 Bölüm’de %75’e varan burs olanakları ile başvuruları alıyor.

Üsküdar Üniversitesi’ndeki ek kontenjan sayıları ve bölümlere http://www.uskudar.edu.tr/ek-kontenjanlar.php adresinden ulaşabilinir.
baba iyi hoşta hersayfada da reklamı çıkmasın. sözlükte gezinemiyoruz aq
reklam almaniz gayet iyi guzel hos ama her sayfada cikmasi biraz irrite ediyor insani. umarim dikkate alirsiniz, sevgiler şelale