en son gezilen yer

7kuyular kayak tesisi maraş. adanaya yakın olması, kiralanan ekipmanlar ve teleferik ücretinin 50 tl olması yakınlarda tekrar gidecek olmama sebeptir.
15 günlük bir turdu şurayı gezdim sadece olarak anlatamayacağım cinsten. Bostondan başlayıp new yorka, new yorktan Los angelesa, sonrasında vegas, arizona, san fransisco, san diego ve tekrar los angeles. İlk kez yurt dışına çıkmıştım hayatımda ve gerçekten de hayatımdaki kırılma noktalarından sayabileceğime inanıyorum.
Hayalimin ülkesi, canımın içi, yerlilerinin " Yünaytıd Kingdam" dıştakilerin " İngiltere " benim ise " aşk " dediğim ülke. Anladınız siz onu.
Ankara / Kızılay

Sabah indiğimizde ayazı ile birlikte soğuğunu hissettiren bana İstanbul gibi gelmiş bir şehir, İstanbul'dan ayıran en belirgin özelliği insanlarının soğuk olmasıydı.
Sıcacık kafeleri, iyi falcıları, öğrenci nüfusunun fazlalığı ile kendini yalnız hissetmeyeceğin bir şehirdi.
Akşam olması ile (öğrenci dostlarımın çoğunluğu olan semtler dışında) memur kenti olduğu için gece hayatının erken bitmesi de değinilmesi gereken konu.
şuanda Çin'in özerk bölgesi makao'dayım yarın Hong Kong sonrası Kore, Japonya diye devam edecek... ancak başlık en son nereyi gezdiğindir hala macau'yu gezdiğim için en son Tayvan'ı gezdim ve açıkçası pek memnun kalmadım, Asya seyahatimin en vasat ülkesi, insanlar sıkıcı...