flixbus

avrupada uygun fiyata gezmemizi sağlıyan otobüs firması amsterdam da bilet satış noktası olmayışının beni üzdüğü firma ayrıca 5 sefer 99 euro gibi bir kampanyasıda mevcuttur
avrupa'yı gezmek için en uygun seçeneklerden birisidir. ne zaman kullansam en az 1 saat rötar yaptığı için duraklarda boş boş beklemek zorunda bırakmıştır
ozellikle danimarka-malmö arasi,2 katli olan otobuslerin ust katinda en onune binmenin keyfi sadece ryan air 1 euroluk biletlerinde olan otobus firmasi.
almanya merkezli ve giderek ağını daha da genişleten, her doğum günümde 3 euro indirim kuponu veren avrupa'nın en büyük otobüs firması.
otobüsleri uçan tenekedir. binen yolcuların sahip olduğu çantalar en az 40 litredir. genelde otel parası vermek istemeyenlerin gece seferlerine dadanmasından dolayı otobüs full çekmektedir. herkesin rahatça horlayabileceği hostel tadında otobüslerdir.
marka önerim: hostbus
gönlümün efendisi. 2-3 saatlik yerlere 5euroya seyehat etmeniz mümkün. ancak son dakika alırsanız aynı bilet 4-5 katı fiyatına çıkıyor ne hikmetse. bileti önceden almanız, son güne bırakmamanız tavsiye edilir
avrupada şehirlerarası severek kullandığım marka geçen yanlış güne almışım bileti yarın için görseniz olmaz mı değiştiremiyoruz şu an dedik(gerçekten değiştiremiyorduk) almadı güzel sövdüm ama realist olursam aşırı ucuz bi otobüsten beklediğin neyse veriyor işte yeter.
Sosyal medyada indirim kuponları dolanan otobüs firması.
Bir iki bir iki kod yeşillendirse.
Avrupadan sonra amerikaya da açılmış olan otobüs firması, ayrıca almanyada flixtrain ile demir yollarını da yeşillendirmeye başladı.
Avrupa'da en uygun ve en kaliteli otobüs firmalarından biri diyebilirim. Nereye gideceksem öncelikle flixbus seferi var mı yok mu ona bakarım.