gezgin kadınlar

Biraz daha ön plana çıkıp diğer kadınlara örnek ve cesaret olmasını istediğim nacizane topluluktur
her daim gurur duyduğum kadınlardır. hem cesur hem neşeli hem de yüksek bilgili olduklarını da gözlemliyorum. çok mutlu oluyorum her birini gördükçe. pozitif/negatif ayrım yapmak istemem ama koşullara bakıldığında keşke kendileri için bir fon ya da destek sağlanabilse. türk gezgin kadınları için bi program oluşturulsa. ama aslında en güzeli özgür hareket etmek galiba, böyle de güzeliz, neyse...
yeni gezginlerle tanışabilme fırsatını sunan güzel bir oluşum.
bileklikleri o kadar güzelki.
gezginjupiterden öğrendiğim grup.
Yalnız gezgin kadınlarda youtube'da vloglarını izlemiş olduğum, en sevdiğim ve bana cesaret veren kadın kesinlikle Yağmur Arat. Sevimli, minik ve aynı zamanda cesur bir kadın. Seni bravo
Barış Gelini, Pippa Bacca geldi aklıma.
Buyrun buradan devam edelim : Pippa Bacca
yeni gezginlerle tanışabileceğiniz çok güzel bir oluşumdur. yakın zamanda olimpos'ta ateş başında samimi, bol muhabbetli bir akşam yaşanmıştır.
güçlü bir fikir ve zayıf bir site olmuş, web tasarımcı arkadaşlardan destek alınabilir. bestami bu işe bir el atmak lazım.
Kadını toplumdan ayıran yanlış oluşumlardır.
Kutuplaşmaya yer açması erkek düşmanlığı barındırması kaçınılmazdır.
Ulkedeki kadın erkek eşitsizliğini bu şekilde aşmayı düşünmek ,sadece kendi alanları yaratarak kurtulmaya çalışmak çok yanlıştır.umarım sadece "gezginler" diye anılırlar.