gezi içerikli instagram hesapları

[url http="http://www.instagram.com/rotasizseyyah" title="Rotasız Seyyah"]
seyahat blogları başlığı olsaydı biraz daha geniş yelpazeli değerlendirebilirdim aslında da bu başlık için şu kişileri söyleyebilirim:

[url http="https://www.instagram.com/letsgoturko/" title="lets go turko"] : bir süre inşaat mühendisliği yaptıktan sonra hayal ettiğinin bu olmadığına farkına varıp 2 yıl gibi bir süredir de yolda, şu an arjantin taraflarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.

[url http="https://www.instagram.com/halesargin/" title="işim gücüm gezmek"] : vegan beslenerek birkaç yıldır bisikletiyle dağ bayır demeden yol alan güzel insan.

[url http="https://www.instagram.com/hasansoylemez/" title="journey to dreams"] : bisikletiyle 3 yıl gibi bi sürede dolaşmayı planladığı, genel olarak, afrika'nın sahil kesimlerini fotoğraflayan ve bu süreçte de belgesel çeken kişi aka hasan söylemez.

[url http="http://instagram.com/ifkoparan/" title="kesfetmek"] twitterda gördüğüm anladığım kadarıyla 6 ay türkiye'de 6 ay da kafası nereye eserse oraya yol alan eğlenceli birisi.

[url http="https://www.instagram.com/frogsonwheels/" title="frogs on wheels"] yanlış hatırlamıyorsam çiftimiz bisikletle fransa'dan tayland'a kadar gitmişti. ayrıca türkçe ve fransızca yayınlamaktalar gezilerini.
türkiye'de önde gelen seyahat bloglarından birisi: @yoldaolmak

seyahat ve doğa fotoğrafı severlere: @mucahitmuglu

çift olarak gezenlerden: @bizevdeyokuz
Sponsor bulmak isteyen instagram daki bloggerlara tavsiyem lütfen biraz daha mantıklı içerik üretin
boş mağaza bulup hadi burada konaklayalım diyen kişiler olabilir mesela.
ucuza geziyorlar diye takip ettiğimiz, takipçileri artınca ve sponsor bulmaya başladıkça lükse kaçan paylaşımlarda yapan hesaplardır. bu yüzden takipten çıkardığım hesaplar mevcuttur. Çizgiyi bozmayın.. bir misyonunuz olsun, dağlar kadar sponsor bulsanız da o misyonda ilerleyin.

edit: buraya bir edit düşmek istiyorum misyonla ilgili, belki alakasız gibi gözükebilir ama meslea bear grylls program başına tonla para alıyor ama hala böcek yiyor, niye çünkü programın bir misyonu var. sen otostopçuysan firstclass uçma samimiyet gidiyor, sen çadırla gezen biriysen bir anda beş yıldızlı otelde konaklayıp 20gün boyunca lüks paylaşımlar yapma. misyon gidiyor. biz seni çadırla gezdin, günde 20tl harcadın bla bla bla diye takip ettik, first class uçup beş yıldızlı otelde kalan profili görünce takip etmiyoruz mesela. ama sen değişiyorsun. :/ blogger olma merakım yok ancak çıkacağım asya turunda misyonum olacak, mesela şu an çadırı işin içine katsam mı diye detaylı düşüncelere girdim.