kamp yapmak

Doğa ile iç içe bulunan durumdur. İnsanın kendini bulmasıdır bir nevi. İnsanın kendini kandıramadığı tek yer doğadır.
Farklı bir dünyanın da olabileceğini insana hissettirir. Eh sonuçta atalarımız markete gidip ekmek almıyorlardı. Başka bir kafa doğurabilir. Kamp yapın, yaptırın dostlar.
İlk defa tek başıma yaptığımda korkudan altıma sıçtığım eylem.
Kamp bahane ateşi yakıp doğanın içinde kayboldun mu tamam işte hayat sana güzel
kamp ruhunuzu açar rahat bir nefes alırsınız insansız hava sahasına girersiniz.
Süper ötesi aktivite sıkıntı ve stresi yok ediyor kamp için hazırlanmış yerlerden ziyade kamp yapmanın sakıncalı oldugu ortamlarda kamp yapmak yanında Maceracı bir ruh a sahipseniz özgürlüğü iliklerinize kadar hissettirir. Dunyanın en zorlu coğrafyalarında bazen göl kıyısında bazen deniz kenarında bazen yüksek bir tepede bazen uçurum manzarasına karşı yaşadığınızı ve özgürlüğü hissedeceğiniz yegane eylemdir. kamp ateşi ve biber domates sucuk ve ekmek en sevdiğim şeylerinde basında geliyor. Balık yakalamakta kamp yapmanın güzel + larından biridir. Kamplarda bir enstrüman çalmakta güzel oluyor, Genellikle kamp ateşi basında gitar yan flüt ve mızıka calanlara cok rastlanır.
Çevremde o kafada insanlar olmadığı için bir türlü yapamadığım aktivite. Hoş belki ben de sevmicem ama denemeden bilinmez.
Ramazan bayramında ilk defa kamp yapma imkanım oldu geldiğimden beri yerimde duramıyorum sürekli tekrar çıkıp dağları taşları gezip kamp atasım var
Ahh göçebe hayatı özledim
Deniz kenarında yapıldığı zaman dalgaların sesiyle uyumak huzur veriyor.
Sadece doğa bilincinde olan insanların yapması gereken aktivite,genellikle doğaya zarar verilmeden geri dönülür
insana sıkıntılarını unutturan dertlerinden arındıran en güzel aktivite.