kampta tuvalet ihtiyacını giderme yolları

Hep merak edilir. Bu kampcilar nereye işer. Nereye sı*çar. Doga ile ic iceyiz la. Deden nereye yapmis hic sorgulamadik ile alakali bi soru
önce kuytu köşe bir yer ararsın sonra biraz toprağı kazarsın sonra etrafına böcek var mı diye bakınırken bir bakmışsın yarım kilo aşağıda sana bakıyor...
tercihen kabız edecek yiyecekler yiyoruz ya da meditasyonla dışkılıyoruz
önceleri ev dışında tuvaletim gelse eve dönene kadar tutan ben; doğayla iç içe olduğumdan beri alıştım resmen. insan arada poposuna çalı batsın istiyor, anlıyorum ki "kampım gelmiş"
kamp da => ta olacağından cevabı da içinde olan soru da(ğa) => ta(şa)
Edit: eski başlık: "kampda nereye sıçıyoruz" idi.
yanınıza 1.5 litre pet suyu olarak, bir güzel otluk çalılık arkası temiz bir yer buluyoruz. 2. aşama olarak iki baş parmağımızı iki böbreğimizin oradan aşağı doğru sıyırarak, altımızdaki nacizane insan üretimi kumaşı indirmiş oluyoruz.
bu aşamaları başarı ile tamamladıktan sonra öncelikle 1.5 litre pet şişemizin kapağını açıp, (Besinlerin Oksitlendirilmiş Kalıntısı)nı bırakmak istediğimiz hedefin yanına koyuyoruz.

hepimizin bildiği ve yüzyıllardır kullanılan, hayatında en az bir kere bile olsa yapmış olan bizler "Semt Oturuşu" diye tabir ettiğimiz, bağcılarda çok kişide görsekte orada sıçılmıyor olması ayrı bir olay.

semt oturuşunu da yaptıktan sonra artık düşünmesi gereken siz değilsiniz.

en fazla otlar kıçına değince bi irkilirsin yada karınca falan tırmanırsa ağayına falan onlarda kötü şeyler ıyyyghghghh
kedi sahibi olmanın faydaları v18271827. yavrumu ara sıra izlerdim bi gün kampa ıssız adaya düşersek bu taktik iş görür diyerek. toprak ve kuytu alana kedi gibi mıçıp kapatıyorum memnunum.
En sakin zamanı kollar ve kendini doğa ananın kollarına atarsın bazen o anı yakalayamazsın neredeyse tüm gün o anı kollamakla ugrasır acını bastırırsın üzücü