karlovy lazne

prag'da bulunan, orta avrupa'nın en büyüğü olduğu iddia edilen gece kulübü. 5 katlı olup her katında farklı tarz müzik çalmaktadır. genellikle turistler ziyaret eder. cuma ve cumartesi geceleri kalabalık olur.
[bkz title="15 haziran 2017 üstteki yazarın isim soyisimle nick alması"]
Çakmasının bir ara Taksim Balo sokakta olduğu Prag'ın en popüler ve hızlı gece kulübüdür. Balo sokaktaki uyuşturucu sorunsalı ile kapanmış fakat kendisi halen açıktır ve giriş ücretini duyduğunuzda ebenizin kulaklarını çınlatacağınız mekandır
karşısındaki türk dönerciye gidilip , kebap mix yenmelidir.
Charles köprüsünden çıkınca hemen sağda alt geçide girip , Ice barı geçtikten yaklaşık 100 metre sonra geçidin bitiminde yer alan Pragın en ünlü gece kulübüdür kendileri.Kapisinin önüne geçip giriş ücretini duyduktan sonra , param az kaldigi için girmemeyi tercih etmiştim , ama giden arkadaşarim kat kat gezip doyasiya eglenmişti :)
pub crawl gruplarının genelde en son götürüldüğü mekan. üst katlara doğru çıkıldıkça uyuşturucu kullanımının arttığı gece kulübü. yanlış hatırlamıyorsam giriş katında ice bar bulunuyordu. sabahında fazla tarih zehirlenmesi yaşadığınız pragta gece çıkışta charles köprüsünde alkolden bayılan insanların yerlerde olduğunu görmek şaşırtır.
karlovy vary yi hatırlattı, gezilip görülmesi gereken şehirlerinden. Çok sahin ve çok hoş bir atmosferi vardır.