motorail

Interrail Türkiye ailesinin alt gruplarından olup, egosunu yere bırakmış, seyahat ve motosiklet kültürünü benimsemiş kişilerin paylaşım yapabilmesi amacıyla kurulmuş gruptur.
üyelerinin birbirilerinden hiçbir şeyi esirgemeden yardım ettiği, birbirlerine saygılı bir biçimde takıldıkları gruptur.
Rail gruplarının en elit kısmıdır
Kesinlikli vizyonlu tiplerdir vizyonsuzları uzak tutarlar kamplarda kendi yerleri olan baba gruptur grubun öne çıkar bazı insanları vardır kendilerine abi dediğim bu insanlar sayesinde grup daha samimi daha aile kıvamındadır birde çinpır diye bir alt oluşumları var bu oluşum koruma altındadır ve hepsi iyi çocuklardır şimdide çinduro ismiyle bir alt oluşum daha başlıyor gibi ve birde şerefsizi var grupların ortak şerefsizi ama en çok motorail in şerefsizi kendisini çok seviyoruz enduronun almanından selamlar
İnterrail ile bağlantısı en az olan, buluşmalarda kendi içlerinde takılan, dışarıdan itici gözüken ama içlerine girince ponçiklikten ölen bir interrail türkiye alt grubu.
Facebook hesabımı sırf bu gruptaki gönderileri okumaya devam etmek için kapatmamıştım bir zamanlar. O simgeye tıklıyorum ama gözüm anasayfada gruptan bir gönderi arıyor ve hemen gruba girip okutorum bakınıyorum. Facebook değilde motorail uygulaması olsaymıştı da ordan şeapsaydım keşke.
türkiye' deki motor grupları içerisindeki en samimi gruptur. interrail grubuna üye olmalarına rağmen pek onlarla takılmazlar, bu yönü eleştirilmesi haklı bile olsa iyi insanlar oldukları gerçektir.

türkiye' nin neresinde olursanız olun, başınıza bişey gelirse bu adamlar orada bitiverir. fatih acar gibi güzel isim liderlik eder.
mevlüt sakalını siqem !
Aile kavramının karşılığı. Rail gruplarının kel göbekli karizmatik abileri. Etkinliklerde güvenliği sağlar, yüreği güzel bir ton güzel insandan oluşur, agzıyla motor sesi yaparlar. Bacak arasında 250 kilo taşırlar 200 ü motor
Kamplarda kendi alanları olan ağır abiler motordan anlamıyorsanız uzak durun bazen ponçik bazen agresifler severiz
Bmw 1150 motorumla
egitimiyle kiyafetiyle kurallariyla ucyuzbin km yol katetmis
Dahil oldugum seckin gurup.
hiç motosiklet grubuna dahil değilken beni bir kamplarına davet eden ve o gündür içinden çıkamadığım canım insanlara sahip güzide grup...

toplasan 6 aydır gruptayım sanki 20 yıldır içlerindeyim.
aslında hepsi içimizden insanlar, 4 tane adminleri var. bir tanesini hiç görmediğimden var olduğunu düşünmüyorum( ufuk) diğer admin ilke abla dünyalar tatlısı oturup her türlü muhabbeti yapabileceğiniz güzin abla.

mevlüt desen yaşına rağmen olaylar karşısında gösterdiği olgunlukla ilerde büyük adam olacağını düşündüğüm puştların efendisi

bir de fataga var. düğünine gitmiştim 1 kez görmeme rağmen. grubun ağır abisi, evlenince çok bozdu. aile babasıyım diyip buluşmalara bile gelmiyor..

gözüm üzerinde fataga...