motorail

Interrail Türkiye ailesinin alt gruplarından olup, egosunu yere bırakmış, seyahat ve motosiklet kültürünü benimsemiş kişilerin paylaşım yapabilmesi amacıyla kurulmuş gruptur.
Kuruluşundan bu yana dostluk bağı ve dayanışmayı görev edinmiş sorumluluk ve neşe sahibi motosiklet tutkunlarının ortak adresidir. İçinde bulunduğum ve her birini tanımaktan dolayı çok mutlu olduğum canım ailemdir. Kalpkalpkalp
Bana yeminimi bozduracak olan gruptur kendileri. Scooter'la başlayacağım artık (:
interrail grupları içerisinde en itici gruplardan biridir. buluşmalarda ayrı ve cool takılmaya çalışırlar. dışardan çok kötü göründüklerini söylemeden geçmeyeceğim.
gruptan birisi olmak için illa da motora sahip olmanıza gerek yok, şahsen motorlara bu kadar ilgi duymama rağmen motorsiklet sahibi değilim, olmak isterim de ama bu oluşum benim iç sesim, dert tasa kalmıyor ayol!
İnterrail türkiye grubunun bir alt grubu olan yardımsever ve güzel insanların olduğu bir gruptur.

Son zamanlarda daha da fazla vakit geçirmeye başladım grupta. Hatta facebook'u sadece bu grup için açıyorum. Gezgin olmak ve motosiklet kullanmak anca bu kadar güzel birleşebilirdi.
üyelerinin birbirilerinden hiçbir şeyi esirgemeden yardım ettiği, birbirlerine saygılı bir biçimde takıldıkları gruptur.
aziz yıldırımın olayında en çok tepki gösteren gezginciler grubu.
Facebook platformunda Interrail Türkiye grubunun alt grubu olarak da nitelendirilen ; '' Motosikletli gezginler'' ve insanların, insanlara güvenli sürüş teknikleri, motor problemlerine ilişkin birbirleri ile yardımlaştıkları kuruluştur.
İnterrail ile bağlantısı en az olan, buluşmalarda kendi içlerinde takılan, dışarıdan itici gözüken ama içlerine girince ponçiklikten ölen bir interrail türkiye alt grubu.