mustafas gemüse kebap

Berlin'e gitmişken mutlaka denenmesi gereken ortalama yarım saat sıra bekleyeceğiniz döner.
almanya' nın bağcıları kreuzberg'de bulunan büfeye benzer yer. 10 dakikada yemek anca çıkar, fazla abartıldığı kadar güzel olmasa da iyidir. gezilecek görülecek yer gibi düşünülüp gidilmeli.
Berlinin en ünlü dönercileri olur kendileri ,kendi şartları içinde fevkaladedir ama Sivas da daha lezzetlisini bulabilirsiniz.
Türkiye'de neden bu kadar güzel döner yapan yok dedirtecek lezzette dürümler satan mekan. Yanlış hatırlamıyorsam dürüm + ayranın 7 euro gibi bir ücreti vardı.
@1 'in tavsiyesi üzerine olur da bir gün gidersem diye notlarım arasında yerini alan mekan
Tam bir turist kazığı. Fiyat olarak değil turiste zaman kazığı atan bir yerdir. Hayatında hiç görmemiş gibi 1 saatini, belki daha fazlasını buraya harcar turistler, Berlin'de yapılacak, görülecek bir şey yokmuşçasına.
tam 2 saat sıra bekledim, ne kadar tadı güzel olsa da hele berlin'in soğuk havasında bu kadar beklemeye değmez.
Türkiye'den giden gezginlerin ya da Türkiye kökenli vatandaslarin dükkanin önündeki kuyruktaki kisi sayisiyla ve döner fiyatiyla kücük bir matematiksel hesaplama yapip "iyi para kaldiriyorlar" demelerine sebep olan alamanci dönerci. .d.d
aşırı aşırı doyurucu. fazlasıyla da lezzetli. adamlara türkçe sipariş verince sempatik muhabbetler de oluşuyor.
çok çok iyidir. Berlin'de ucuz yollu yiyebilceğiniz yemeklerden. Ayrıca aşırı doyurucu. Hemen metro çıkışında.
Fakat her zaman önünde kuyruk oluyor, haberiniz olsun.
iki defa niyetlendim ama o uçsuz bucaksız sıradan hep gözüm korktu...
yan tarafındaki pizzacıdan iki dişlim pizza alıp öylece izledim..sanırım sırada aç beklememek lazım nasıl olsa beklerken yine acıkıyorsunuz... :)