öğrencilikte seyahat etme

Düşünülünce gerçekten de yerinde olunabilecek eylem. Öyle ki gençliğin enerjisinden yararlanarak daha rahat yollara katlanılabilir ve zevkle sokakları tavaf edebilirsiniz.

Müzeler, etkinlikler ya da biletler konusunda ekstra indirimler ile seyahatinizi ucuza getirebilirsiniz. Düzenli bir işte çalışana göre, kafanıza estiğinde yola çıkarak daha sonra başınızı ağrıtacak zamansızlık problemini ve bayramları bekleme derdinden kurtulursunuz.

Herkesin emeklilik sonrasına ertelediği ya da iş arasında bir iki günlüğüne sığdırabildiği gezileri daha yeni hayata atılacakken tatmış olabileceksiniz. Az ile yetinmesini ve zorluklara karşı tahammülünüz daha üst seviyede olacaktır.

Sorumluluklarınızı elinize alıp maliyet hesabından zamana planlamaya kadar tüm ayrıntıları göz önünde bulundurup yönetim gücünüzü arttıracaktır. Arkanızda acep kızım ocağı açık bırakıp da mı markete gitti, ne yiyordur gibi gözünüzde arkada bırakacak sorumluluklar bırakmayacaktır.
benim de zaman zaman yaptığım eylem eğlencelidir ve unutulmazdır

geçenlerde hakkında şöyle güzel de bir yazıya rastladım ilgilenenler bu linkten bakabilir arkadaş öğrenciyken 35 ülke gezdim diyor vov diyoruz
Paranizi kafelerde, degmeyecek insanlarla, sirf sosyallik olsun diye gömmek yerine gerceklestireceginiz en iyi secenek. Kafa dengi bir arkadasinizi da bulursaniz belki de ömür boyu sürecek guzel bir dostluga da adim atabilirsiniz. Zira tersi de olabilir.
Daha sonra zaman bulamayabilirsiniz. Cikim kardeslerim cikin, düsün yollara..