scotty

bir akıllı telefon uygulaması. kısaca motosikletli taksi diyebiliriz. istediğin konuma bir motosikletli gönderip, sizi alıp istediğiniz konuma bırakıyor, km bazında (açılış 3tl, her km 1tl) fiyatlandırma yapıyor. ekipman olarak kask veriyor size.

bugün mecidiyeköyden saat 18:40ta bindiğim honda pcx marka araçla, 19:05de küçükyalıda oldum. trafik saatleri için inanılmaz başarılı.

insan tanmadığı motorcuya binince de inanılmaz geriliyor ama iyisi denk geldi bu sefer. umarım kötü bir entry girmez kimse.
oldukça hesaplı ve ilk sefer için 10tl hediye veren muhtemelen sizi istediğiniz yere götürmeye yetecek girişim, en azından denemekte fayda var.
Kendi motosikletinizle kayıt olup para kazanabileceğiniz misler gibi uygulamadır.
geçtiğimiz günlerde ilk defa kullandığım uygulama. taksi ile 15 tl tutan yola 6 tl ödedim ve çok hızlı gittik.
Motorailden bir kaç kişi yapıyoruz. Bira parası kazanıyoruz güzel oluyorrr
bunu yaparken dikkat edilmesi gereken çok konu var. Yaygınlaştıkça sorunlar da çoğalacaktır görüşündeyim.
son zamanlarda yapılmış en güzel girişimlerden biri. bu app'in sahiplerine tavsiyem paraguay'a gidip motorcularla konuşmak, bu işi inanılmaz oturtmuşlar.
çok mantıklı bir uygulamadır. gideceğiniz yere hem ucuz hem de hızlı bir şekilde varıyorsunuz. 5-6 kere hıza ihtiyacım olduğunda kullanmışımdır asla pişman olmadım. şuana kadar karşılaştığım sürücülerden de bir yamuk görmedim. sadece bazısı fazla konuşuyor daha önce motora binmemiş bir birey olarak hem adrenalin yaşamak hem iletişimde kalmak beni zorladığı için sürücülere tavsiyem lütfen yolumuza bakalım.
çok iyi uygulama ya.gelenler çok kafa insanlar.çok tecrübeli ve hızlı kullanırlar.umuyorum çok yaygınlaşıcak.bu arada şu acıbadem caddesinde daha sık geçin ya.
Adını muhtemelen Işınla beni scotty repliğinden alan motorun trafikte daha hızlı gitmesine dem vuran zeka kokan bir uygulama kullanın kullandırtın.
2015 yılında hayalini kurduğum yazılım bilmediiğim ve yeterli çevrem olmadığı için yapamadığım içime oturan uygulama