seyahat sağlık sigortası

Yurt dışına çıkıldığında, orada başınıza gelebilecek sağlık problemleri sebebiyle almış olduğunuz hizmetlerin ücretini karşılayan, gitmeden önce yaptırılması gereken sigorta türü.
vfs başvurularında doğrudan vfs başvuru merkezinden çıkarılması tavsiye olunur. bankaların ve diğer acentelerin çıkardığı sigortalarda isminiz, cep telefonunuz ve tc kimlik numaranız *** şeklinde göründüğünden vfs başvurularında sorun oluyor.
''mantığının çok güzel olduğu ama işe yararlılığının aynı derecede olmadığı vize almak için şart koşulan hede.'' yazmış olan yazara sesleniyorum beni 5000 liralık masraftan kurtardı 77 liralık sigorta.
yazarlardan güncel fiyatlarından haberdar olanların yeşillendirmesini istediğim başlık,acil sigorta fıyat bilgisine ihtiyacım var sayın yazarlar...
İyi ki yaptırmışım dediğim olay. Yaklaşık 1000 tl civarı tutan hastane ve ilaç masraflarımın hepsini döndükten sonra karşılamışlardı.özellikle uzun süreli yurt dışına gidenlerin yaptırmasında fayda var.
en ucuzunu ak sigortadan yaptırabilirsin.
dipnot : reklam kesinlikle değildir.
5 günlükle 1 aylık arasında,
1 aylıkla 6 aylık arasında, vb ...

az biraz fiyat farkı olduğundan diğer opsiyonları sormayı unutmayınız
bünyesi zayıf ve kıılgan insanlar için velinimettir ancak senede bir kere doktora giden insanlara para tuzağı gibi gelir (bkz: ben)
Acil ihtiyacı olanlar mesaj atabilir. (sigorta acentası olarak yardımcı olabilirim)
özellikle (bkz: bulgaristan)' a kara yolu gidecek olan arkadaşlar kesinlikle yaptırmasını tavsiye ediyorum. sınır kapılarında bulgar polisi özellikle soruyor ve olmadığını anlayınca sizden seyahat sigortası için rüşvet istiyor.
Schengen için geçen yıl, 15 günlük 25 tl gibi bir rakama hdi'den yaptırmıştım. Sigortacı arkadaşım en ucuzu hdi işini görür demişti.