stanley

harika termos,matara,çelik bardaklara sahip marka. pahalıdır ama fiyatına değer, modellerine göre 24 saat soğuk 32 saat sıcak tutabilen termosları mevcuttur.
bpa içermediğinden en sağlıklı ve doğa dostu termos markasıdır.
monkey island Oyun serisinin, kahramanımız üzerinden para kazanmaya çalışan, satış uzmanı karakteri. Hiperaktif hareketleri ile dikkat çeken, özellikle the curse of monkey island oyununda öldüğünü ispatlayan belgeyi verince oluşan ses düşüşüyle hafızama kazınmıştır. Dur gençliğimi yaad edeyim.
bir termosu da bende var. pahalı bir marka fakat parasının hakkını vermekte. türkiye'de cidden çok pahalı. sportsdirect sitesinde kampamyalı 10 euroya bulup almıştım zamanında. burada o ara 150 liraydı termos. şimdilerde nasıldır bilemiyorum. araştırıp almakta fayda var.
-25 derecede bile icecegi sicacik tutabilen yegane termos ayrica maksimum verim icin termosu kapagina kadar doldurun az doldurdugunuz vakit soguma suresi kisaliyor.
Türkiye'de pahalı olan, Amazon'dan alınması mantıklı olan termos.
fazla ağır olması sebebiyle çantasıyla uzun yürüyüşler yaparak gezenler için kullanışsızdır.
-spoiler-

cars 1 filminde şimşek mcqueen'in radyatör kasabasını dağıttığı sahneden en sevdiğim repliğin etrafında döndüğü klasik arabanın ismidir:

-uzaklara uç stanley, özgür ol!

-spoiler-
termos, matara ve kupa olayında aşmış, efsaneleşmiş firmadır.piyasadaki benzer ürünlere göre fiyatları yüksektir ama ürünleri verilen parayı son kuruşuna kadar hak eder.
.
amazon'da 19 dolar türkiye'de 250 lira fiyatı olan termos markası.
kullananlardan gördüğüm kadarıyla ömürlük, parasını hak eden termos