trans sibirya ekspresi

Moskova'dan VladiVostok'a 6 gün 23 saat 5 dakika süren tren yolculuğunu yapan ekspres. Ben bindiğimde ücreti 130 euro civarıydı. An itibariyle fiyatı 70 euro'ya kadar geriledi. düşünenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat.
Moğolistan'a yolculuk için en iyi alternatiflerden birisi.
insanı tren yolculuğundan tiksindiren eksprestir aynı zamanda. 7 gün boyunca duş almadan sürekli trende yaşamak insana 7 ay gibi geliyor. üstelik yolculuk bittikten sonra bile siz hala gidiyor hissiyatı yaşıyorsunuz önünüzdeki birkaç gün boyunca
rusya'yı sibirya'ya uzakdoğu rusya'ya, moğolistan'a, çin ve japon denizi'ne bağlayan demiryolu. moskova'dan vladivostok'a 9288 km'lik uzunluğuyla dünya'nın en uzun demiryoludur.

Ayrıca interrail türkiye 2023 vizyonunda yapılabilecek türkiye ve dünya'da ses getirebilecek etkinlik. (bkz: transsibiryarail)
doğu ekspresi treni ile karsa gitmeyi tecrübe ettikten sonra aklımıza düşen bir rotadır.
Kulaga cok hos gelen bir yolculuk aracidir kendisi , ama sahsi gorusum 7gun ayni trende gidilirmi be dedirten durum
Lutfen detayli bilgi veriniz.Çok ilgimi çekiyor bu yolculuk
en çok ilgimi çeken yönü trende internet olmayışı ve telefonun yolculuğun yüzde sekseni süresince çekmiyor olması ve tabi ki moğolistan. tam aradığım kaçış ve hiçlik, devamını bi arkadaş yazmış sayfasında.

Bknz: https://yolvemacera.com/moskovadan-vladivostoka-trans-sibirya-hatti/?utm_content=buffer4fd38&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer