uzak mesafe ilişkisi

bol seksin döndüğü ilişki türü. bunu yürütemeyen insanların romantizmden, kadir kıymetten bi haber oldukları söylenir.
yalandır.
Bol seksin döndüğü ilişki türü ama çiftler kendi arasında dönmüyorlar bunu tabi ki saçmalamayın. Entrikanın biri bin paradır çokta zordur yürütmesi özlem hasret vs vs.. iyi hoşta bir süre sonra kanamalı bir hal alan ilişki türü.
Güvenin biraz kırık olduğu durumlarda saçmasapan taleplerle birbirlerinin canımı sıktığı, aylar sora birleşince mutluluktan ne yapacaklarını şaşıran, herkesin bir kez yaşamasını tavsiye ettiğim bir ilişki türü.
Başlaması kolay, sürdürmesi ise bir hayli zor olan ilişki türüdür. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur misali.
"gözden ırak, gönülden de ırak olur mu efendimiz..?"

"hayır olric. yüreğinde bir yer açıp oraya oturttuğun her kimse, seninle birlikte gider her yere…"

"ben kötü biri miyim efendim?yüreğimde giden onca insanın yüreğinde bir yerim olduğuna neden inanmakta zorlanıyorum?"

"onlar gerçekten gittiği içindir olric…
olric ben lafı hiç uzatmadan söyleyeyim, gözden ırak olan gönülden ırak olmaz… gönülden ırak oluyorsa zaten o karşındaki yanlış kişidir."
tamamen kişilikle alakalı bir şey bu herkes yapamaz bunu. kolay değil abi sevdiğinle aranda kilometrelerin olması sabır gerektiriyor.
geçici olanı makbuldür. iki tarafın da gerekli olgunluğa ulaşmış olmasıyla ve hayattan ne bekledikleriyle dogrudan ilgilidir. fakat aradaki uzak mesafenin kalkması uzun zaman alacaksa taraflardan biri pes eder.
O telefona bakmadigin her dakika karsindakinin kalbi 160 larda atiyor.
sanal seksin ağırlıklı olduğu ilişki türü. bu tarz ilişkiler genelde bolca aldatma içerir. öyle uzaktan uzaktan aşk olmuyor dostlar. aşk dediğin her saniye yaşanmalı doya doya.elini uzattığın mesafede olmalı.