yalovarail

4-6 mayıs tarihleri arasında düzenlenen dahil olacağım interrail türkiye etkinliği.
İnterrailin yine üzerine katarak ilerleyeceği bir çok gezginin bir araya getirerek yeni dostlar yeni arkadaşlık ilişkileri kim bilir yeni aşklara vesile olacak etkinliktir. Katılın ve arkadaşlarınızı da davet edin.

Bir durum aldım ; Yalova millet vekili muharrem ince ' de gelecekmiş :P
bu kampa giden gezginler ilkbahar'ın tüm doğal güzelliklerine şahit olacaklardır. aralarında bulunamayacağım için üzgünüm. bir sonraki etkinlik olan (bkz: gezginfest) de bütün gezginlerle buluşacağım.
yarın yola çıkacağım etkinlik. 4 mayıs cuma ve 6 mayıs pazar tarihlerinde, yalovada gerçekleşecektir. umarım bileklik dağıtılır.

Edit: bileklik varmış, birsuru yeni yüz gördüm ve mutlu oldum. burası baya güzel.
Ota sapa her fırsatta Yalovaya giden biri olarak çok niyetlendigim, plan yaptığım, arkadaşımi bile ayarttığım ama sonrasında çalıştığım okulun yıl sonu gösterisini hesaba katmayı unuttuğum için gidemediğim benim gibi güneşle başı belada bir tip için havanın da kapalı olması şansı başverdigi halde şanslı olamadığım etkinlik. Sevmediğim insanların eşek yükü ile eğlendiklerini duymam da cabası oldu.
interrail türkiye' nin son zamanlarda yaptığı en güzel kamplardan biriydi. hem yer olarak hem etkinlik olarak. yalova'lı kekolar ise etkinliğin tek kötü yanıydı. en çok gönüllü çocuklara üzüldüm.
yalovalı olup memleket özlemime rağmen ayarlayıp gidemediğim etkinliktir. bi' dahaki kamplara artık
benim taaaa vandan çıkıp geldiğim bir çok dostumu arkadaşımı aynı anda görebildiğim muhteşem kamp organizasyonu.