yatılan en ilginç yer

çadırım varken tanımadığım bir amcanın yoldan geçerken beni çağırıp sohbet edip birşeyler ikram ettikten sonra bahçesinde bulunan peri bacasının içerisinde misafir etti. İçerisi o kadar tarihi,retro bir havaya sahipti ki terliğinden lambasına kadar herşeyi mükemmel bir şekilde hazırlamış.yazın ortasında sabaha kadar dondum peri bacasında.tam bir doğal buzhaneydi.
Frankfurtta sokakta yasayan biri benimle tulumunu paylasmisti 2 de köpegi üstümüze yatip bizi isitmisti cok ilgincti gercekten
İlginç bir yer degil ancak floransa da tren garinin yanindaki cimlerde uyumustuk. Tabi gece belli araliklarla fıskiyeyi calistirdiklarini bilmiyorduk..
İşi ilginc yapanda tam olarak bu. Fıskiyenin altında mışıl mışıl uyudugum gercegi.
Bir gün Floransa tren garinin onundeki fiskiyeyi kim kırdı derlerse mekteprail dersiniz.
Evli bir çiftin çadırı. Bozcaada da ama kafamız nası güzel, sabah uyandım yanımda biri horluyor. Çadır arkadaşım karşıda yatıyor olmalı ama ses arkadan geliyor. Kafamı çevirmemle dinçer abiyi görmem şok etkisi yarattı. Kalktım çıktım çadırdan, sabah eşi uyandı esra abla.
-günaydın ben sizi çadıra neden geldim?
- hohaoahaoahaoh bilmiyorum ki
- hohaoahaoahaoh haydaaa kovsaydınız ya
- ben bi uyandım, baktım aramızda bi yabancı dinçer abine seslendim, kalktı sana baktı heh herseyigorenadam mış dedi yattı.
- poahaosjspskdofk (karşılıklı gülüşmeler)

Not: turla gittiğimiz için sadece otobüste merhaba merhaba düzeyi tanışma.
bir köy kahvesinde 10 tane sandalyeyi 5 sağa 5 sola karşılıklı koyarak yaptığım müthiş konforlu yatak. sabah uyandığımda gördüğüm ilk şey karşı masada çay içen tontiş bir dedeydi.
pariste convention center'ın çadırına çıkmışlığım var hemde 3 Türk olarak beraber.paristeki saldırılardan 2 hafta sonra.yakalansak sınır dışı ederlerdi herhalde
istanbul üniversitesi avcılar kampüsü. en son bir güvenlik görevlisinin "burada uyumak yasak." diyerek uyandırışını hatırlıyorum.
Amasrada kalabaliktan yelken kulubunun plajinda cadir atmistik
Sabah kaltigimizda insanlarin arasinda caretta caretta gibiydik.
Özdere plajına günü birlik gittiğim için pansiyona para vermek istemediğimden geceyi kumu eşip, sıcak yerine ulaşıp, içine gömülüp, uyuyarak geçirmiştim tabi sabah kemiklerimin açılması 1 saati buldu kesinlikle tavsiye etmem.
7/24 açık sparda bir bardak kahve alıp sabaha kadar arasıra uyuyup uyanmışlığımdır. en son bir ara çalışan gelip sandviç felan ikram etmişti.