#tüm birkusolsamavilikderdi entry'leri

gezgin sözlük iş ağı

Bayramda harçlığımı çıkartmalık iş arıyorum. garsonluk vs. her iş olur.
duyan gören mesaj kutusuna yollasın.

selda bağcan

hayatımda tanışmak istediğim,sohbet etmek istediğim tek sanatçı.çok seviyorum öyle böyle değil, karşılıklı bir kahve içsek o anlatsa ben dinlesem o söylese ben izlesem. allah uzun ömürler versin.

pamukkale turizm

istanbul otogarında trafikten kurtulmak için servisleri aşağıya aldılar. gerçekten şuanda bu konuda beta sürümünde oldukları için bulundukları alan çok kullanışsız. gece diyelim ki istanbula indiniz,servisleri saat başı kalktığı için bir saat soğukta beklemeniz gerekebiliyor. hani yoldan indim bir çay alayım bari soğukta ısınırım derseniz etrafta hiçbir şey yok. bu konuda ben müşteri hizmetlerine şikayette bulundum umarım gelişme gösterirler.

gezgin sözlük'e öneriler

evet arkadaşlar sözlüğümüz yeni açıldı ancak biz kullananlar kendi gördüğümüz aksaklıkları ya da olması istediğimiz özellikleri buraya yazarsak belki emeği geçen arkadaşlar için yararlı olur. sonuçta müşteri şikayet ve beklentileri müşteriden direkt bir şekilde duymak çok önemlidir.
-benim şuana kadar eksikliğini hissettiğim bir sayfa numarasından diğer sayfa numarasına giderken istediğimiz sayfa numarasını seçememek. ekşininki bu konuda çok iyi. 19.sayadaysam 5.sayfaya rahat bir şekilde ulaşabiliyorum.
hem pratik oluyor hem kolay oluyor.

kokusunu hissettiğinizde mutlu olduğunuz şeyler

sevgili kokusu desem tam yeridir. sabah o kokuyla uyanmak akşam o kokuyla yatmak. tarifi zor hissetmesi çok kolay.ha birde turşu kokusu. seviyorum napim.

sevgiliye okunabilecek en güzel şiir

senin bir havan var beni asıl saran o
onunla daha bir değere biniyor soluk almak
sabahları acıktığı için haklı
gününü kazanıp kurtardı diye güzel
bir çok çiçek adları gibi güzel
en tanınmış kırmızılarla açan
bütün kara parçalarında
afrika dahil

beylikdüzü

burası ankara gibi. ilk başta napıyorum ben burada diyor kendine insan ama daha sonra yavaş yavaş içine sızan bir beylikdüzüne sahip olmuş oluyor. evet uzak arkadaşlar hem de baya uzak.