#tüm cnbkrtl entry'leri

knight online

cs+8 için silahlı kafe bastırtan oyundur. gençliğimizi yemediği yetmez gibi hayatımızdan da ediyordu. neyse ki seneler önce kurtuldum bu illetten. 1453 güncellemesinden 1 sene sonra komple bırakmıştım, şuan nasıl bir halde umurumda bile değil. yapmayın olum kendinize kötülük.

kedi

ceyda torun’un mükemmel bir belgeselidir "kedi". amerika’da yabancı dilde en çok hasılat elde eden 3. belgeseldir ve metascore’dan 79 ve rotten tomatoes’tan %97 gibi yüksek puanlar almıştır. her gün yanından geçtiğiniz, kafasını okşayıp süt verdiğiniz güzelliklere bir de böyle bakın.

starbucks

her ne kadar 3.nesil küçük kahvecilerin yanında olsak da ilk göz ağrımızdır. sanıldığının aksine ucuzdur ama kahve yapımı işini nerdeyse %80 oranında robotikleştirmiştir. nero vs. gibi güçlü rakipleri olsa da popüler kültür parçası haline geldiği için rakipsiz gibi görünüyor. sonbaharın vazgeçilmezi ise pumpkin spice latte (bkz: pampkin sıpays late)dir. ah bir de 3 günde tükenmese iyi olacak.

bomba tatlısı

bir kaç ay sonra sırf yemek için izmire gitmeyi planlıyorum.arkadaş görmek filan hikaye, tek gerçek bomba!

waffle

twitter'da @TurkDilKurum adlı hesap sayesinde "biz buna meyveli kaktöş mü diyeceğiz?" diye panik havası yaratılmıştır yurt genelinde. gerçek olmadığı anlaşılınca ağız tadıyla wafflelar yendi tabi hemen.

yedigöller

Sonbahar renk paleti ayrı yazın ayrı güzel olur. Yazın hafta sonları pek kalabalıkken sonbaharda bir tık daha rahat ediyorsunuz haftasonları. Bir de büyük göl etrafında kampa izin verseler daha mutlu edecek.En azından en son gidişimde yasaktı.

arpenaz 2 forclaz 50 ve quechua mat üçlüsü

Yeni kampçıların tatlı telaşı starter pack. Yaz kamplarına elder kampçılar da arpenaz 2'lerini kullanabilir.Böylece esas çadırlarını soğuk kış günlerine saklayabilirler sağlam bir şekilde.

kamp ortamına en uygun içki

Yazın akşam saatleriyle birlikte hafif bir esinti yanında şarap gider.Kışın ise jagermeister'ı ise ısrarla içiniz. Hem donmazsınız hem de sabaha leş bir şekilde merhaba demezsiniz. Gündüzleri çaya abanmayı unutmayın.