#tüm en-buyuk-cuce-gezegen başlıkları

bi yuva kuruyoruz

Bi Yuva Kuruyoruz

Doğanın kucağında, kediler, köpekler ve diğer hayvan dostlarımızla özgürce, korkusuzca, sevgiyle yaşayacağımız bir yuva kuruyoruz. Bu hayal hepimizin diyoruz ve hayalimizin kapısını sizlere açıyoruz.

Daha fazlası için Burdan

başlık olsun torba dolsun

başlık açmak için başlık açanların anlamsız başlıklarına hedef olarak girilen başlıktır. Örnek olarak

(bkz: başlık olsun torba dolsun)

otogargara

Yılmaz erdoğan müzikali. İzlemeyen varsa mutlaka izlesin derim. Gelmeyen elazığ otobüsü, olgun şimşek in uzun havaları, demet akbağ ın sabah kalktım yatak keban repliği. Tam 90 lar havası..

Geçen dumanlıyım aklıma geldi açtım izledim ne çok özlemişim yahu. Tabi hüzünlü sahneler içimi parçalamadı değil

cigaralık

Esrar veya ot diyebildiğimiz yatıştırıcı maddenin sokak jargonu hali. Cigaralık var mı ? Cigaralığın kaldı mı halleriyle karşılaşabilirsiniz. Geçen yine bi cigara sarmışız dönüyoruz gibi..

final

Vize sonrası dersi geçip geçemeyeceğinizi anlayacağınız son sınava verilen isim. Bu zamanlarda arkadaşınızı bi etkinliğe çağırırsanız alacağınız cevap şu şekildedir. Kanka finaller başladı bu ara çıkamıyorum.

spotify mı-itunes müzik mi

uzun yol başlığı açılmışken aklıma gelen ikilemdir. Spotify da kullandım. İtunes müzikte. Sanki spotify kullanım ve arayüz olarak araç kullanımına daha uygun gibi görünüyor. Veya ilk spotify’a alıştığım için mi bilemedim. İyi düşün tarafını seç. Sizce hangisi?