#tüm helixtm entry'leri

metin2 biyolog görevleri

metin2 biyolog görevleri oyuncuları adeta oyundan soğutur. 15 şeytan hatırasını 15 günde vereceksin, birde üzerine geçmeme şansı var.

olympos

Olympos, Antalyada bulunan genelde karetta karettaların yumurtalarını bıraktığından dolayı sit alanı olarak korunan bölgedir. Turist ve öğrenci akınına uğrar.

clash of royale

normalde oyunun gerçek ismi clash royale şeklindedir. Oyuncular clash royale oyununun firmasının daha önce yayınlamış olduğu clash of clans oyunu ile karıştırmaktadır ve oyunun ismini clash of royale olarak bilen bir çok oyuncu vardır.

clash royale

Son zamanların en büyük mobil oyunlarından bir tanesidir. Clash Royale oyunu dünya üzerinde oynanan en büyük mobil oyundur. Binlerce TL değerinde ödüllerin verildiği turnuvaları dünyanın bir çok yerinde yapılmaktadır. Oyun strateji oyunudur. Dengeleri premium üyelere göre çok iyi ayarlandığından oyunda içerik satın almadan çok rahat bir şekilde oyunu oynayabilir ve içerik satın alanlara karşı galip gelebilirsiniz. Oyunda dengeler mükemmeldir.

kemal kılıçdaroğlu'nun iddialarını ispat edememesi

belgeler doğruluğu bence kontrol edilerek iddia ortaya atılmıştır. sonuç olarak iddia gerçekten büyük bir iddia. ülkede bir savcının o belgelere işlem yapacağına inanmıyorum. en azından yargıyı son seçimde gördük. ( taraf tutmuyorum ama açık ve net şekilde usulsüzlüklere yargı müdahale edemedi ) sonuç olarak belgeler doğru da olsa yalan da olsa bir şey olmayacak. Demokrasiyi kazanmadığımız sürece bir şey olmayacak ve bence işler daha da kötüye gidecek. Yanlış yoldayız.

islam

M.S. 500 lü yıllardan suudi arabistan yarımadasında ortaya çıkmıştır. Müslümanlar tarafından son din olarak kabul edilmektedir. Allahın muhammedi dünyaya son elçi olarak gönderdiği belirtilmiştir. İslam inancına göre allaha ve peygamberlere inanmak ilk şartlardandır. Öldükten sonra dirilip dünyadaki amellerimiz için sorguya çekileceğimize inanılır. Amellerin iyiliğine ve kötülüğüne göre insan cennet veya cehennem ile mükafatlandırılır/cezalandırılır.

freebsd

Linux tabanlı işletim sistemi. Açık kaynaktır ve ücretsizdir.