#tüm helixtm başlıkları

metin2 biyolog görevleri

metin2 biyolog görevleri oyuncuları adeta oyundan soğutur. 15 şeytan hatırasını 15 günde vereceksin, birde üzerine geçmeme şansı var.

olympos

Olympos, Antalyada bulunan genelde karetta karettaların yumurtalarını bıraktığından dolayı sit alanı olarak korunan bölgedir. Turist ve öğrenci akınına uğrar.

clash of royale

normalde oyunun gerçek ismi clash royale şeklindedir. Oyuncular clash royale oyununun firmasının daha önce yayınlamış olduğu clash of clans oyunu ile karıştırmaktadır ve oyunun ismini clash of royale olarak bilen bir çok oyuncu vardır.

clash royale

Son zamanların en büyük mobil oyunlarından bir tanesidir. Clash Royale oyunu dünya üzerinde oynanan en büyük mobil oyundur. Binlerce TL değerinde ödüllerin verildiği turnuvaları dünyanın bir çok yerinde yapılmaktadır. Oyun strateji oyunudur. Dengeleri premium üyelere göre çok iyi ayarlandığından oyunda içerik satın almadan çok rahat bir şekilde oyunu oynayabilir ve içerik satın alanlara karşı galip gelebilirsiniz. Oyunda dengeler mükemmeldir.

islam

M.S. 500 lü yıllardan suudi arabistan yarımadasında ortaya çıkmıştır. Müslümanlar tarafından son din olarak kabul edilmektedir. Allahın muhammedi dünyaya son elçi olarak gönderdiği belirtilmiştir. İslam inancına göre allaha ve peygamberlere inanmak ilk şartlardandır. Öldükten sonra dirilip dünyadaki amellerimiz için sorguya çekileceğimize inanılır. Amellerin iyiliğine ve kötülüğüne göre insan cennet veya cehennem ile mükafatlandırılır/cezalandırılır.

freebsd

Linux tabanlı işletim sistemi. Açık kaynaktır ve ücretsizdir.

tıp okumak

pişmanlıktır. hayvan gibi çalışmanıza rağmen sınavlardan kalabilmenizin çok normal olduğu bir bölümdür. tercih ederken 10 defa düşünün.

cübbeli ahmet hoca

son zamanlarda kendisinin cennete gideceğini alttan alttan salladığı için gündemden adı düşmeyen zaatı muhterem hoca efendi. Birkaç sene önce hoca efendinin uygunsuz videolu görüntüleri yayınlanmış olsa da kendisi bu videoların montaj olduğunu belirtmişti. ( sosyal medyadaki haberlere göre ise hocanın amacının kötü olmadığı, hoca videodaki bayana cennete nasıl gidileceğini anlatmaya çalıştığı için yanlış anlaşılmara sebep olduğu iddia edildi )