#tüm kumbarabaz entry'leri

esenler otogarı

m.ö 300 lerde falan kurulduğu rivayet edilir daha önce indiniz mi bilmiyorum fakat otogarın yerin üstünde olduğu kadar yerin altında da ilginç bir mahzen zindan karışımı bir yeri var dikkatli bakarsanız duvarlarda mağara resimlerine benzer şekiller görebilirisiniz.

T. istanbul büyük otogarıdır. ulaşım açısından başarılı fakat oluşum açısından leş bir yer olan otogar değnekçileriyle meşhurdur zira öyle ilginç ikna yeteneğine sahip adamlar var ki burada çoruma gidecekken kendini bir anda diyarbakır otobüsünde bulabilirsiniz.

the 100

Alternatif distopya dizi.

Başlarda çıtır çerez ilerleyen dizi 3. bölümden sonra ilişkiler çaprazlanması sonucu boka sarıyor ayrıca dizi içinde ki love wins ! göndermesi lezbiyen ilişkiler baya bayat bir tat vermedi değil.

çöp.

we miss turkey

Geçtiğimiz nisan ayında kapatılan Wikipedia'nin Facebook sayfasında yayınladığı profil fotoğrafında yazan slogan. 1 yıl olmuş şaka maka ben 1 hafta önce bununla ilgili başlık açacaktım. Nasıl da güzel unutturdular lan yalnız artık kimsenin umrunda bile değil aslına bakarsan bizim gibi üretken olmayan hazıra alışmış toplumlar için bu çok mantıklı bir strateji.
İnsanlar eskiden bişey öğrenmek istediğinde anında önlerine sunuluyordu Wiki tarafından telefonun parmaklarının ucundaydı şimdi ona bile gerek duymuyorlar nefis.

eski sevgiliye ait herşeyin yok edilmesi

Bu ne abi terör örgütü üyeliğimi ? Bu nasıl bir doküman birikimidir ki yok etme ihtiyacı duyulsun. Sanırsın eski sevgilisi fetoden aranıyor sanki bana TİKKO amk.

500t

İstanbul'un en uzun otobüs hattıdır kendisi. Bu otobüsle yolculuk yapmak hacca yürüyerek gitmek kadar ulvidir hakeza büyük sabır ister kışın yine bir noktaya kadar tahammül seviyesi ve yaşama şansı yüksek olsa da yazın bu otobüse binenler var inanabiliyor musunuz ? Daha önce hiç binmeyenler için şöyle bir benzetme yapabilirim 500T nin güzergah uzunluğu Bayburt'un yüzölçümü kadardır bu ne demektir hepimiz bayburtlu'yuz
Şaka lan şaka hepimiz Bayburtlu olamayız hepimiz 500 t ye sigariz ama Bayburt a asla ! Bayburt adamdır aksini söyleyen 500t otobüs soforudur.

türkiye'nin keşfedilmemiş yerleri

Kars'ın Kağızman ilçesinde ki dev kanyonlar gerçekten büyüleyici bir atmosfere sahip olan bu yer pek kimse tarafından halen bilinmiyor var mı benlen gelen ?

la casa de papel

Yapılan işin bir soygun olmadığı dizinin en başından belirtiliyor tek sezonda işi bitirseler çok daha unutulmaz olabilirmiş diye düşünmedim değil izlerken eeh sikerler diye bı kaç kere bölümün yarısında kapatıp sonradan devam ettiğim oldu ayrıca yavsak darphane müdürünün sürekli arıza çıkarmasına rağmen aşağıda ki kazalara kilitlememiş olmaları biraz abes olmuş ama yine de enfes bir İspanyol dizisi olmuş tebrikler.

sözlükçülerin yola ilk çıkış hikayeleri

Travmatik bir ilişkinin bitişinden sonra metropol kalabalığından uzaklaşmak için kaldırdım parmağımı nereye gittiğime dair hiç bir fikrim olmadan gittiğim yerleri sadece resimlerden gördüğüm kadarıyla bildiğim bir hikayedir.