#tüm kumbarabaz entry'leri

film izleyerek pegasus uçak bileti kazanmak

Engelleri aştık mutlu sona ulaştık ben izledim Mançurya'ya tek yön bilet kazandım sende izle sende kazan.

ben tıra otostop çekmem

Eğer gitmesi gereken yere hızlıca varması gerekiyorsa bir noktaya kadar kabul edilebilir fakat yine de işin varsa otostop cekme abi o ayrı onun dışında anlam veremedigim gereksiz bir kapris yüksek araba ferah oluyor bir kere yalnış miyim Muzaffer abi ?

sevilen şiirin en vurucu cümlesi

Yüzünün bitip vücudunun başladığı yerde
Memelerin vardı memelerin kahramandı sonra
Sonrası iyilik güzellik.

true detective

İnsanlık adına inanılmaz başarılı çıkarımlar yapan dizi.

...bence üremeyi durdurmalı ve elele tutuşup bu duruma bir son vermeliyiz.

esenler otogarı

m.ö 300 lerde falan kurulduğu rivayet edilir daha önce indiniz mi bilmiyorum fakat otogarın yerin üstünde olduğu kadar yerin altında da ilginç bir mahzen zindan karışımı bir yeri var dikkatli bakarsanız duvarlarda mağara resimlerine benzer şekiller görebilirisiniz.

T. istanbul büyük otogarıdır. ulaşım açısından başarılı fakat oluşum açısından leş bir yer olan otogar değnekçileriyle meşhurdur zira öyle ilginç ikna yeteneğine sahip adamlar var ki burada çoruma gidecekken kendini bir anda diyarbakır otobüsünde bulabilirsiniz.

the 100

Alternatif distopya dizi.

Başlarda çıtır çerez ilerleyen dizi 3. bölümden sonra ilişkiler çaprazlanması sonucu boka sarıyor ayrıca dizi içinde ki love wins ! göndermesi lezbiyen ilişkiler baya bayat bir tat vermedi değil.

çöp.

we miss turkey

Geçtiğimiz nisan ayında kapatılan Wikipedia'nin Facebook sayfasında yayınladığı profil fotoğrafında yazan slogan. 1 yıl olmuş şaka maka ben 1 hafta önce bununla ilgili başlık açacaktım. Nasıl da güzel unutturdular lan yalnız artık kimsenin umrunda bile değil aslına bakarsan bizim gibi üretken olmayan hazıra alışmış toplumlar için bu çok mantıklı bir strateji.
İnsanlar eskiden bişey öğrenmek istediğinde anında önlerine sunuluyordu Wiki tarafından telefonun parmaklarının ucundaydı şimdi ona bile gerek duymuyorlar nefis.