#tüm kumbarabaz entry'leri

curaçao

Portakal likörüne verilen ad mavi bir rengi vardir seyreldikce turkuaz olur ki bu da sahilleri animsattigi içindir

muhsin yazıcıoğlu

Türk halkının en sevdiği katiller sıralaması yapsak başı çekecek insan kişisi şimdi wolfman kardeşlerimiz ekşi yağmuruna tutunda keyfimiz yerine gelsin.

Maraş katliamından tutunda madımak olaylarına Bahçelievler saldırısına kadar aldığı canlarin haddi var hesabı yok çünkü bu ülkede kimsesizler faili mechuller mezarlığı var. Siz suikast deseniz de ben ironi diyorum maraş'ta canını vermesine.

arif v 216

Yerang gibi film olmuş afedersin.

Cem Yılmaz'ın deli reklam yaptığı yeni çektiği Arçelik reklamı desek daha doğru olur. Her yer Arçelik uzayda Arçelik 1970 lerde Arçelik televizyon reklamlarında Arçelik çok göze sokulmus acep ne kadar verilmiş ? Dedirtiyor.
Güldüğümüz yerler oldu mu evet (bkz: dislerini degdirme) ama yemin ederim çoğu yerde tebessüm ettim hatir gonul.
Abi tamam bilim kurgu komedi yapiyosun hatta iyide yaptın yedirdin ama hiç mi ilerlemedin ya.
Yeşilçam harmanlaman filiz akınlar Ajda Pekkanlar filme hafif bir ilik godluluk katmış söylemeden edemeyecegim iftarlık gazoz filminde de gereksiz bir Muğla Ege agizi yapmistin senin o ağzını sileyim çökertme kalmış dudağının kenarında güzel abim benim.
Bence artık çizginin dışına çık bak kendi yapımın olmayan filmlerde ne güzel oyunculuklar çıkarıyorsun meydan sana kalınca "sen içme Arap içince bokunu çıkarıyorsun"

entry silinme nedenleri

Ya şimdi çoğu sözlükte sosyal platformda en kritik nokta kullanıcıların hatalı girilerini düzenlemek gerekli noktalara müdahale etmek.
Şimdi gel gelelim öncelikle moderasyonun sizden bir farki olduğunu düşünmeyin kardeşim hiç birimiz türk dili profesörü değiliz eni sonu hatalarımız oluyor bunu celali isyanına çevirmek anlamsız hayır abi zaten usenmiyor olman beni dehşete düşürüyor neyin savaşını veriyorsun ? Hayatta yenilen onca hakkın varken peşine düştüğün bu mu ? Hakkindir duş kardeşim ama bunu daha saygı ortamında yapabiliriz hepimiz dünya görüşü olan insanlarız ?? Ama sözlük formatı denilen bişey var ve bizde emin olun kafamiza göre iş yapmıyoruz hayır zaten hiç birinizle özel olarak derdimiz de yok gerçekten sizi tanımıyoruz etmiyoruz manyak miyiz biz bı nokta da evet ama o bu nokta mi ? Hayır ! Ama bazı şeyler yassah kardeşim.

aydın boysan

Buzlu rakı içmek için kuzey kutbuna giden yazar. Kral bı abimizdi mekanı anason koksun

-de/-da'yı yanlış kullanan insan

De - da eklerini düzgün kullanmak yazmaktan çok okumakla alakalı ve biz okumuyoruz ve okumadığımız sürece de "merhaba benim adım name "
okuyun!

ilk tanışma

Bazen gerçekten inanılmaz derecede saçma sıkıcı ve bir o kadar anlamsız olan şey hatta çoğu zaman. İlk tanışma samimiyetsizliği diye birşey var zaman içerisinde ki evrimle bunu farkedip sen nasıl bir insan oldun ya ? Sorusunu sordurtur insana çoğu kez ama aslında o ilk tanışmada ki insan sadece bir reklamdır film asıl şimdi donuyordur. Asla ciddiye almadigim dönem

ayrılık acısı çekmekten zevk alan tip

(bkz: mazoşizm)
(bkz: yıldız tilbe)
(bkz: müslüm gürses)
(bkz: hakan taşıyan) tamam son bkz biraz sicmis olabilir. Fakat gerçekten acıdan beslenerek ağzımıza sıçan insanları hangimiz dinlemedik ? Hangimiz okumadik ? Hangimiz sevmedik lan çılgınlar gibi ? Ayağınızı yiyim.