#tüm theimam başlıkları

islamın hükümlerinin güncellenmesi vardır

kadınlar günü münasebetiyle yaptığı konuşmada erdoğanın söylediği cümledir.hezeyandır,yanlıştır hatta islam dışıdır.islam ilk geldiği şekli ve kuralları ile kaimdir değişmez güncellenmez değişmesi ve güncellemesi gereken daima insandır.necip fazılın deyimi ile güneş değişmez ona bakan gözler değişir.14 asır önceki hüküm bugün uygulanamaz demek kuranı inkar etmek demektir bu apaçık küfürdür.islam zahire ve ağızdan çıkana göre hükmeder fakat yinede inananların kalplerinde bu sözlerden dolayı açılan yaraların ve olumsuz etkilerin izalesi için bir açıklama bir izah bir tevil yapılmalıdır.
kaynak: https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=L0JISgxAWy4

pişman olmak istemeyenlere tavsiyeler

hiç pişmanlık yaşanmayan bir hayat imkansız ama en azından yapmadıklarınız için pişman olup keşke dememek için keşke şöyle yapsaydım çok pişmanım demek yerine böyle yaptığım için çok pişmanım demek her zaman için daha iyidir.yapmadığınızdan duyduğunuz pişmanlık yok olmaz yaptıklarınızdan duyduğunuz pişmanlık yok olmasada hafifler yada alışılabilir hale gelir

tsk sivilleri bombalıyor diyen trt muhabiri

edit:millette okuduğunu anlama özrü var galiba? tepki göstermek için açtığım başlıkta beni örgüt propagandası yapmakla yaftalıyorlar ne içiyorsunuz siz? bilale anlatır gibi anlatıyorum okuma zahmetinde bulunun! spiker önünde kayan yazıyı yanlışlıkla okumuş olabilir bunda problem yok ama yazı o ekrana bu şekilde yazılmışsa bu trt de pkk sempatizanı bir çalışan var demektir ve bulunup işten çıkartılmalıdır.

Trt muhabirinin tsk sivil halkı bombalıyor şeklinde sarf ettiği akıl dışı cümledir.spiker prompter da yazanı heyecanla okumuş olabilir ama o promptera yazılanlardan kim sorumluysa bulmak lazım trt de pkk sevicilere yer olmamalı.
Kaynak:
http://haber.sol.org.tr/toplum/video-trt-haber-tsk-sivilleri-bombaliyor-226677