ayhan sicimoğlu

hastası olduğum ; istanbul'u ve diğer ülkeleri kendisinden dinlemek ayrı keyifli olan , latin müziği aşığı olan güzel bi abimiz.

youtube kanalı

kendisiyle italya'yı karış karış gezmek isteyenler için linkleri aşağıya bıraktım.

floransa 1
floransa 2
floransa 3
italya fendi ailesi
puglia 1
puglia 2
torino 1
torino 2
civita di bagnoregio
sicilya
napoli
napoli 2
parma
sicilya 2
sicilya 3
fabriano
parma
italya villa deciani
bu adam değişik, fazla değişik. hayatımda gördüğüm en pozitif adam. herşeyden maksimum zevk almaya çalışıyor. şöyle bir takılabileceğim yakınım olsa yaşlanmam valla. bu arada kendisi kayserilidir. kayseri'den ayhan sicimoğlu, konya'dan da vedat milor gibi iki şahsiyetin çıkması ilginç.
Giydiği kıyafetlerin ayrı kendisinin ayrı hastasıyım. Türkçesi neydi ııı diye düşünüyor arada çok hoşuma gidiyor.. İzlettiğim bir iki kişi yapmacık bu adam ya dedi ağızlarına terlikle vurdum.
"Hastasıyız" demekten kendimi alamıyorum çünkü kendisi okuyan, gezen, deneyimleyen mükemmel bir insan. Umarım bir gün birileri de beni tanımlarken bu kelimeleri kullanır.
Giyiminin hastasıyım resmen ama Ankara'da bir türlü o tip şeelyere rastlayamıyorum, delireceğim.
çok severim. hatta kim olmak istersin deseler hiç düşünmem ayhan sicimoğlu derim. adamın paçalarından entelektüellik ve kültür akıyor. farklı kültürlere aşina, gezgin, birden fazla yabancı dil biliyor, denizci, müzisyen, gurme ve daha niceleri adamda mevcut. herşeyden ötesi çok doğal bir adam. kendine has bir üslubu var, birilerinin takipçisi değil.
ama son zamanlarda çok reklam ve sponsor üzerinden yürüyor. özellikle instagramda yaptığı paylaşımlarda bu durum çok göze batıyor. ama her türlü hastasıyız orası ayrı.
babam ve benim hastası olduğumuz adamdır. Arabamda hala en istanbul adlı albümü bulunmaktadır..
mazhar alanson, "peki peki anladık ayhan sicimoğlu için yazılmıştır" için şehir efsanesi demiştir.

sözü birinci ağızlara bırakalım. ilaveten kendi aralarında tatlı bir atışma vardır.

https://youtu.be/OOe35XQb1aQ?t=19m26s