çöpü doğada bırakmak

İnsanlarımızın genel olarak çok sık yaptığı, doğadaki belediye işçilerinin bakteriler olduğunu düşündüğümüzde yokolması binlerce yıl sürecek, ülkemizin güzelliklerini mahveden, kişilerin ne kadar saygısız olduğunu ortaya çıkaran durum.

Bazı Günübirlikçiler de, bazı kampçılar da 2 poşeti geri taşıyıp çöpe atmaktan acizler. Lütfen gördükçe uyaralım.
yapılmaması gereken şeydir. zira bu tür durumlar insanın karakterini ön plana çıkarır. hiç hoş değildir.
Sevgili cehalet kokulu insanların yapmış olduğu eylemdir. Şöyle ki insanoğlu denen yaratık Yaşadığı dünyanın aslında yaşadığı evin genişletilmiş versiyonu olduğundan bir haberdir. Bu konuda şöyle bir öneri sunmak istiyorum ki son zamanda ünlü olan "falling stars"da ünlü denen bir avuç insan topluluğu kendilerini yere atıp saçmalamak yerine muthiş insan Lewis Hamilton'ın Göcek'te göstermiş olduğu gibi çöp yığınını toplama harekatı başlatsa çok daha güzel ve dikkat çekici bir dalga oluşturma şansı elde edilebilecektir.
Dünya hepimizin, kirletmeyelim
çöp ve doğa birbirine tezat kavramlar ikisi birarada olmaz, biliniz istedim
olmuyor hocam ayıp. ben içtiğim sigarayı dibine gelipte 10 dakika çöpe atmak için yürüyorum. adamlar poşetleri sallıyor fırlatıyor ormana.
2017 bolu kampına katılmış kampçılığın k’sinden anlamayan, sadece çılgınlık olsun diye etkinliklere gelen yeni nesil özenti ergenlerin sebep olduğu olay örnek olarak verilebilir. doğaya ihanettir, yazıktır.

doğa dostuyuz, çevreyi koruruz demez mi bir de bunlar, sadece instagrama attıkları fotolardaki etiketten ibarettir doğa sevgileri