gezilen en güzel şehir

Benim için gezdiğim en güzel şehir kesinlikle Paris'ti. Bir yandan kirlilikleri ile meşhur fransız sokakları bir yanda Eyfel. Belki de bu görüşümde Eyfel'e olan hayranlığımın etkisi de büyük olabilir ama benim için şu an Paris.
henüz gezilmemiş olandır. içinde merak, ilgi , keşfetme duygusu barındırır. :)
Kendimi bildim bileli hep bir İtalya hayranlığım vardı. Bir kaç yık evvel bu hayalimi gerçekleştirip gezmeye gittim. Kesinlikle haklı bir hayranlıkmış. Floransa'ya da ayrı bayılmıştım. Şu an imkanım olsa gider orada yaşarım. Tepeye çıkıp tüm şehri izlemek çok güzeldi. Mutlaka gidin. Michalengelo (ismi yanlış yazmış olabilirim) tepesine çıkın. Ünlü Davut heykelinin bir kopyası da burda var.
neden bu tarz sorulara verilen cevapların "kesinlikle" kelimesiyle başlamak zorunda olunduğunu düşündüğüm başlık.sana göre kesinlikle olan bana göre asla olabilir,zevkler ve renkler prensibine ters düşüyor bir kere.kesinlikle kelimesini okudum,ikna olmadım,geçtim.
Cevaba gelecek olursak pek çok alternatifim var ama Hallstatt diyebilirim,katılmayana da "kesinlikle" saygı duyarım :)
Onların hiçbirini ayiramam,hepsi benim bebeklerim ama nedense aklıma ilk gelen şehir cape town oldu.bir kez güneşi masa dağında okyanusun üzerinde batirin,hayat bir daha sizin için eskisi gibi olmayacak:)
Paran varsa daha lüks yerlerin isminin geçebileceği unutulmamalıdır.Ama orta düzeyde budapeşte,prag dır.Bana sorarsanız newyork.Not:Param yok :D