pegasus

istanbul merkezli bir düşük maliyetli havayolu şirketidir. Uyguladığı “low cost” modeli ile uygun fiyatlı, seyahat etme imkanı, bunun yanı sıra da ancak ek ücretlerle elde edilebilen temel hizmetler sağlamaktadır.
olmasaydı türkiyede çoğu öğrenci avrupayı gezemezdi. türkiye şartlarında uçulabilecek tek firmadır. dünya genelinde kendisiyle aynı işi yapan firmalar içinde fiyat performans olarak asla kötü değildir.
ucuzdur , güzeldir, ayağınızı yerden kesmeye yeter. ama olası sorunlarda yetkili bulamayabilirsiniz, bulsanız bile geri dönüş alamayabilirsiniz.
Her ne kadar eleştirilere maruz kalsa da eğer Pegasus olmasaydı bir çoğumuz hala yurtdışına çıkmış olmayacaktı .
Öğrenci dostu Pegasus
Pegasus'la ilk seyehat edeceğim zaman insanlık dışı susamıştım. Hava alanında ki fahiş su fiyatlarını da görünce nasıl olsa uçakta verirler diye beklemiştim. Sonrasında kadıköye kadar bekledim işte .d

her ne kadar isyan etsek de ona birşeyler borçluyuz
Ucuzdur, yiyecekler paralıdır, rötarlıdır, bazen valiz kaybeder ama uçaktır işte. Thy ile uçakları aynıdır. Bizim için ucuz olması önemli.
Herkesin rötar şikayetlerine rağmen 30 dan fazla binmeme rağmen henüz rötara denk gelmediğim havayolu şirketi.Kendimde bir sıkıntının olduğunu ciddi ciddi düşünmeye başladım.Ucuzdur,kampanyaları takip edilirse gezgin dostudur,A noktasından B noktasına ulaştırır.Pegasus plus üyesi olunup checkin ücretlerini geri almak unutulmamalıdır.
Yaptıgı kampanyalarla grubumuzun bir numaralı havayolu şirketidir , kampanya oldugu an çalışanlarından önce bizim grubun haberi olur