sevgilinin en yakın arkadaş olması

dostlar artık eski olur, herkesten uzaklaşıp ada hayatı yaşanır. ama ya kaybedersek ?
İlk bakışta güzel gibi görünse de diğer dostlardan farklı olarak arada duygular olduğundan yıkılış sürecinde derin yaralar ağır tahribatlar bırakabilir.
yediğin naneleri en ince ayrıntısına kadar bildiğinden ilerde başına dert olur
Sevgilimde olmazsa olmaz sekmesinin ilk sırasında yer alan bir özelliktir.
Ortaya atılan bir teoridir. Henüz iskandinav kökenli bir bilim adamı tarafından kanıtlanmamıştır. Evrim teorisi kadar kabul görür. Bulunduğunda ve belirtileri hissedildiğinde, kişiden ivedilikle nüfus kağıdı istenip soyadlar aynılaştırılmalıdır.
ilişki bitince ağır koyan durumdur. geriye en yakın arkadaşınız değil eski sevgiliniz kalıyor. siz sadece en yakın arkadaşınızı kaybetmiş oluyorsunuz. en yakın arkadaşınızla sevgili olmayın sevişin. daha güzel öyle ve uzun süre hatta hep hayatınızda olabilir.
Kalbin beyini etkisizleştirmesi ile gerçekleşen durumdur. Kişi her ne kadar kendisine bok atamasada seviyordur ama aynı zamanda onun gibi sevilebilecek başka birisinide arıyordur. Bulursa eskisini getir yenisini götür durumu gerçekleşir.
Kafaları karıştırmanın lüzumu yok, sevgilinizin yakın arkadaş olmasında bir sakınca Yok ama bütün hayatınızı bir tek ona anlatabilirmiş gibi yaşarsanız işte sıkıntı orada. Kendinizi yalnızlaştırmayın. Dostlarınızdan kopmayın. Kimseye güvenemiyorsanız sevgilinize de güvenmeyin.
zaten sevgilinin üç anlamı yok mudur? en yakın arkadaşın olması, baba gibi koruması, adam gibi sevmesi...
böyle bişey olamaz.yani teoride olmuş gibi gözüksede asla pratiğe dökülemez.insan aşkla sevdiği birine nasıl yabancıymış gibi davranabilir ki ?
sevgiliyle ya kavuşulur ya kavuşulmaz bu kadar basit.