sevgilinin en yakın arkadaş olması

dostlar artık eski olur, herkesten uzaklaşıp ada hayatı yaşanır. ama ya kaybedersek ?
İlk bakışta güzel gibi görünse de diğer dostlardan farklı olarak arada duygular olduğundan yıkılış sürecinde derin yaralar ağır tahribatlar bırakabilir.
zaten sevgilinin üç anlamı yok mudur? en yakın arkadaşın olması, baba gibi koruması, adam gibi sevmesi...
Kafaları karıştırmanın lüzumu yok, sevgilinizin yakın arkadaş olmasında bir sakınca Yok ama bütün hayatınızı bir tek ona anlatabilirmiş gibi yaşarsanız işte sıkıntı orada. Kendinizi yalnızlaştırmayın. Dostlarınızdan kopmayın. Kimseye güvenemiyorsanız sevgilinize de güvenmeyin.
once tanıştık sonra arkadaş olduk, beraber takılmaya başladık, sevgili olduğumuza karar verdik, arkadaş kalmaya söz verdik, ve şimdi evliyiz. hem çocukluk arkadaşım hem üniversite arkadaşım hemde eşim. Herkese nasip olmaz, sevin.
8. sınıfta gizem adında bi kızla çıkmıştık 3 ay (hayatımdaki en uzun ilişkimdi) bu 3 ayın sonunda dost olabileceğimize karar verdik ve yaklaşık 10 senedirde en yakın arkadaşım,sırdaşım😂
düşünüyorum.. hem sevgili hem dost. kulağa hoş geliyor. sevgili olun, dost olun. ama en yakın arkadaş yapmayın onu kendinize. ayrıldığınızda büyük yıkımlar yaşamak istemiyorsanız herkesi gerektiği yere koyun hayatınızda.. her zaman karşı cins gerçek bir arkadaş olamayabiliyor sonuç olarak. sevgilinin yeri ayrı, arkadaşın yeri ayrı..
Kalbin beyini etkisizleştirmesi ile gerçekleşen durumdur. Kişi her ne kadar kendisine bok atamasada seviyordur ama aynı zamanda onun gibi sevilebilecek başka birisinide arıyordur. Bulursa eskisini getir yenisini götür durumu gerçekleşir.
ilişki bitince ağır koyan durumdur. geriye en yakın arkadaşınız değil eski sevgiliniz kalıyor. siz sadece en yakın arkadaşınızı kaybetmiş oluyorsunuz. en yakın arkadaşınızla sevgili olmayın sevişin. daha güzel öyle ve uzun süre hatta hep hayatınızda olabilir.