#tüm odunthetraveler entry'leri

görmeden önce ölünmesi gereken yerler

Ne güzel kimse Isparta dememiş. o yüzden herkes gelsin ıspartaya çıkın çıkın gelin. minnoş şehir ısparta. entry ile ilgili de bulgaristan sofya ya gitmeseniz de olur. siz ölmeyin de problem yok...

uzay

İnterrail ahalisinin henüz herhangi bir yolla ulaşamadığı, ulaşsa şahane kamp alanları bulabileceklerini düşündüğüm, yıldızların şahane manzaralar sunduğu sonsuz boşluk, uzaylıların yurdu.

bursa

Güzel bir şehir(di). Arap faktörü şehirde büyük sıkıntı hale gelmiştir. Turistik geziler için şehir merkezinde istikamet Tophane ulucami çevresi yeşil türbe ve Emirsultan düzleminde ilerler. Teleferik güzel bişey. Binilebilir. Uludağ’da piknik ya da kayak yapmayacaksan çok bişey göremedim. Yemeği çiçek ızgarada ya da Uludağ dönercisinde yiyebilirsiniz. Akşamları müsaitseniz tiyatroya gidin, Ahmet Vefik paşa sahnesi ya da teyyare kültür merkezi güzel oyunlara sahne olabiliyor. Sevgiler.

yabancıların türkiye hakkında bildikleri

Barselona’da metro bileti için yardımını istediğim İspanyol ablanın Türkiye diye bir ülkenin varlığından haberi yoktu. Haritalarda ülkemizi gösterip ülke misyonerliği yapmaya çalıştım. Sevgiler

odunthetraveler

Önemli olanın yakışıklılık güzellik ya da karizma olmadığını göstermek için oluşturulmuş, gezen ve gördüğü güzellikleri insanlarla paylaşan bi ahşap adamın sade instagram hesabı.

gezi içerikli instagram hesapları

(bkz: odunthetraveler) gezen bir tahta adamın maceralarını paylaşır cicidir minnoştur candır cansızdır.